درباره ما

با ما بیشتر آشنا بشید

تو چند سال گذشته پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اینترنت و خدمات آنلاین روند صعودی با شیب بسیار تندی داشته، کشور ماهم از این قائده مستثنی نبوده و ارائه خدمات آنلاین جای خودشو توی زندگی ما باز کرده مخصوصا این روزها با وجود بیماری کرونا انجام بیشتر کارها اینترنتی شده .
همونطور که همه ما میدونیم اینترنت به خودی خود کمک کننده نیست و این وبسایت ها و اپلیکیشن ها هستند که از طریق اونها کارها انجام میشه بنابراین وجود یک وبسایت برای هر کسب و کاری لازمه حتی اگه شما دوست داشته باشید همچنان به صورت سنتی به کار خودتون ادامه بدین اما برای اینکه بتونید بین رقباتون پیروز باشید باید در کنار کسب و کار سنتی، کسب و کار آنلاین رو هم داشته باشد.

ما در وب صنعت دور هم جمع شدیم تا به شما برای برنده شدن و دیده شدن کمک کنیم و خودمون هم چیزهای بیشتری یاد بگیریم و دوستان زیادی پیدا کنیم. ما به به مشتریامون به عنوان دوستان خوبمون نگاه میکنیم و نهایت تلاشمونو برای رضایتشون انجام میدیم.وب صنعت از یه گروه جوان و خلاق تشکیل شده که بسیار با انگیزه و پرتلاش کار خودشونو شروع کردن. هدف ما تو وب صنعت ارائه بهترین خدمات با توجه به درخواست مشتریامون هست. ما پک کاملی از هر آن چیزی که نیاز دارید رو در اختیارتون قرار میدیم.

خدمات ما

طراحی سایت

وب سایت ها مهمترین اصل در کسب و کارهای آنلاین هستن. ما در وب صنعت انواع وبسایت فروشگاهی، شرکتی،رزومه ای، آموزش آنلاین را با توجه به سلیقه شما و با رعایت اصول سئو طراحی میکنیم.

پنل پیامکی

وب صنعت برای تبلیغات و برند سازی شما نیز برنامه دارد. با استفاده از یه استراتژی پیامکی هوشمند می تونید کسب و کار و خدمات خودتون را به جامعه آماری بزرگی معرفی کنید.

طراحی اپلیکیشن

استفاده از اپلیکیشن ها این روزا خیلی زیاد شده و همه ما از اهمیتشون به خوبی اطلاع داریم مخصوصا برای کسب و کارهای آنلاین.وب صنعت این خواسته شما را هم جوابگو هست.

خدمات گرافیکی

داشتن کارت ویزیت و لوگو یکی از اصول اولیه و معمول و در عین حال بسیار با اهمیت هر کسب و کاری هست. چرا که لوگو نشان و معرفی کننده شماست و اگه اصولی طراحی بشه میتونه بسیار تاثیر گذار باشه.